מי אנחנו image
המחסן 2020 מייבאת ומשווקת שולחנות אלומיניום נפתחים לגינה.

המודל העסקי שלנו נשען על שלוש רגליים:
  • איכות: המוצרים שלנו עוברים בקרת איכות קפדנית על ידי נציגים מקצועיים ומנוסים של החברה עוד לפני צאתם מן המפעל בארץ מוצאם: החל מבחירת הדגמים וחומרי הגלם, המשך ברמת הריתוך ועד לעובי הצבע. כך יש באפשרותנו להבטיח את עמידות המוצר לאורך זמן בתנאי מזג האוויר הישראלי.
  • שירות: המטרה שלנו איננה רק לשווק שולחנות אלומיניום לגינה, אלא גם לעשות זאת באופן חיובי ויוצא דופן בשוק הישראלי, עד לשביעות רצון מלאה של לקוחותינו. זו הסיבה שאצלנו אין אותיות קטנות או "הפתעות" כמו תוספת מחיר על זוג כסאות נוסף.
  • מחיר: במקום עלויות שמתגלגלות אל הצרכן ומייקרות את המוצר, כמו אולם תצוגה יקר ומשכורת לנציגי מכירות, מוצרי המחסן 2020 מסופקים ישירות מהיבואן לצרכן ללא פערי תיווך מיותרים. כך מתאפשר לנו להציע שולחנות אלומיניום לגינות שמחירם בשוק נמוך בעשרות אחוזים מן הממוצע. 
המחיר כבר נמוך יחסית למתחרים? קבלו הנחה נוספת!
לרגל ההשקה פיתחנו מודל ייחודי, מקורי ופורץ דרך לפיו לקוחות שיסכימו להציג את השולחן בבתיהם בפני מתעניינים (לתקופה קצרה ומוגבלת) יוכלו לרכוש אותו בהנחה משמעותית בנוסף למחירו הנמוך ממילא.
כבר היום ניתן להגיע לבתים פרטיים של לקוחות מרוצים בכל הארץ, לבחון את השולחן בסביבתו הטבעית ולהתרשם ממנו לפני הרכישה. לנקודות תצוגה הקליקו על המפה בדף הראשי.